Duch Święty jest przewodnikiem duszy; bez Niego nic nie można. Dusza z Duchem Świętym, jest jak winogrono, z którego wydobywa się smakowity likwor, kiedy się je ściśnie. Bez Ducha Świętego dusza jest jak kamień, z którego nic nie można wycisnąć.

(św. Jan Vianney)

22 sierpnia 2017

We wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej podczas Eucharystii o godz. 1100 Siostra Maksymiliana złożyła Bogu pierwsze śluby. Liturgii przewodniczył ks. bp Stanisław Gębicki.

Św. siostra Faustyna w swoim Dzienniczku pisała: „Wtenczas jesteśmy najwięcej podobni do Boga, kiedy przebaczamy bliźnim, Bóg jest miłością, dobrocią i miłosierdziem.”(Dz.1148)

2 maja 2017

TTego dnia w domu generalnym Zgromadzenia we Włocławku odbyły się uroczystości związane z  jubileuszem ślubów zakonnych.

  • ul. Piłsudskiego 61
    Zgierz 95-100
  • tel. 427 162 734

  • MIEJSCE: Zgromadzenie Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi, ul. Orla 9, Włocławek
  • KONTAKT: s. Paulina Bursiewicz, tel. 607 698 612, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4-11 lutego 2017

KKażdy człowiek chce być zdrowy. Gdy przyjdzie choroba to na wszelkie sposoby pragnie odzyskać siły i sprawność. Nie każdy jednak zauważa brak zdrowia duchowego. Grzechy, lęki, brak zaufania do Boga to choroby duszy.

2 lutego 2017

WW domu generalnym odbywały się rekolekcje dla sióstr.

13–15 stycznia 2017

KKolejne dni skupienia, które odbyły się w tych dniach pod hasłem "Idźcie i głoście…" były czasem pochylenia się nad kolejnym uczynkiem miłosierdzia – nagich przyodziać.

Info

Oficjalna strona zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi.

Powołanie | Służba | Praca